Zlá královna - Regina Mills

14. prosince 2013 v 8:35 | Tahmed |  Zlá královna - Regina
Zlá královna - Regina Mills
Hraje: Lana Parrilla
Pohlaví: žena
Příbuzní:
Otec: Henry (mrtev)
Matka: Cora (mrtvá)
Adoptivní dcera: Sněhurka
Manžel: Král Lepopold (mrtev)
Adoptivní syn: Henry
životní láska: Daniel
Muž osudu: Robin HoodJako zlá královna:
"Já zničím vaše štěstí, i kdyby to bylo to poslední, co udělám."
-Zlá královna
Jako hlavní padouch v příběhu Sněhurky se zlá královna snaží zabít Sněhurku, protože jen tak může být "nejkrásnější ze všech." Královna uvrhla kletbu na pohádkový svět a to takovou, že nikdo nesmí žít šťastně až do smrti. Jejím hlavní soupeřem v seriálu je Sněhurka.
V seriálu je Zlá královna krásná, děsivá žena, která provádí se s strašnou hrozbou. Je úhlavním nepřítelem Sněhurky a Prince Krasoně /Jamese. Rozhodla se svou pomstu vybít na všech obyvatelích. Proto, aby byla šťastná je ochotna udělat cokoli, aby zničila veškeré šťastné konce.
Narodil se rodičům Henrymu a Coře, kteří ji pojmenovali Regina. V mladém věku ztratila svou pravou lásku a tato událost její srdce navždy poznamenala a dovedla ji na cestu, ze které se už nikdy nemůže vrátit.
Regina se po čase vdala za krále Leopolda, ale zjistila, že více miluje svou dceru než jí. Proto využila příležitosti v okamžiku, kdy král přivedl do zámku Džina, který se od ní bezhlavě zamiloval a který splnil její největší přání a to zbavit se krále jednou pro vždy. I Džina se chtěla zbavit, což se jí nepovedlo a byl uvězněn v jejím zrcadle a tím získala služebníka.
Po smrti krále se starala o smutnou a utrápenou Sněhurku a přitom plánovala pikle jak se jí zbavit. Najala si na špinavou práci lovce, který byl podle ní bez srdce. Když zjistila, že ji oklamal a dal jí místo Sněhurčina srdce srdce zvířecí, vyrvala mu to jeho a získala tak pro sebe "domácího mazlíčka", který pokud ji neposlechne, zaplatí životem.
S vědomím, že je Sněhurka stále naživu, hledala Regina děti, které by jí pomohly získat objekt od jisté čarodějnice, ke které se nemohla dostat, protože místo, kde se ukrývá, je magicky chráněno. Na tuhle práci si našla mnoho dětí ale jen Jeníček a Mařenka dokázaly přežít nástrahy a donést Regině to, po čem nejvíce toužila, otrávené jablko. Za odměnu měla pro děti v plánu soužití spolu s ní na zámku, s čímž děti nesouhlasily a proto je nechala přenést ze zámku pryč neznámo kam.

Když zjistila, že se Sněhurka probudila ze svého spánku smrti po polibku od Prince Krasoně/Jamese, vtrhla na jejich svatbu a přísahala, že zničí štěstí všech přítomných a vypustí na svět strašlivou kletbu.
Její první pokus o vyvolání kletby, kterou získala zpátky od čarodějnice Maleficent, jež s ní vyměnila za uspávací kletbu, se nezdařil. Proto musela jít k Rampelníkovi, od nějž kletbu měla a zjistit, co udělala špatně. Ten jí pověděl, že k vypuštění takové kletby musí zabít toho, koho nejvíce miluje. Což také Regina udělala a zabila svého otce. Ovšem Rampelník ji také vyroval že kletba může být zrušena a to dítětem Sněhurky, že právě v té době čekala.

Vypuštění kletby napodruhé Regině vyšlo a stvořila městečko Storybrooke v Maine, kde z ní byla starostka a její prázdné srdce se zalepilo podivnou láskou k chlapci Henrymu, jehož pojmenovala po svém otci.

Jako Regina Mills:
Regina Mills je starostkou města Storybrooke a adoptivní matkou Henryho Millse (první a jediné dítě Emmy Swanové). Je nemilosrdná, mazaná a pravé zlo.
Byla dříve zlou královnou, vládkyní kouzelného lesa, který byl stejně odporný jako Regina. Regina také ví o své minulosti v podobě zlé královny.
Nejprve si nemyslí, že je Emma tak špatná, ale varuje ji, aby zůstala daleko od Henryho.
A také se jí snažila zbavit.
Regina si ovšem najde svůj způsob, jak se Emmy zbavit a nechá ji zatknout, zrušit své oprávnění (např. botička na jejím autě), aby dokázala, že je pro Henryho nejlepší volbou, že je jeho "skutečná" matka. Při každém jejím pokusu o vyštvání ven z města, se ovšem Emma rozhodne pro pravý opak.
Později se ukázalo, že před lety Regina 'objevila' Davida Nolana - John Doe - v bezvědomí podél silnice a přivezla ho do nemocnice.
Udržuje poměr s Sheriffem Grahamem, který si vzpomněl na život ve světě pohádek. Ona doslova rozdrtila srdce, když ji opustil kvůli Emmě.
Velmi podobně jako její pohádkový protějšek, je Regina nemilosrdná a mazaná. Vypadá, že se vůbec nestará o pocity druhých, ale zdá se, že se stará jen o ty své a o Henryho. I když zabila šerifa / myslivce plakala, což znamená, že má velmi smíšené pocity. Má kontrolu nad všemi ve městě a téměř každý občan má z ní strach, kromě pana Golda.
* "Regina" znamená latinsky královna a "Mills" zní velmi podobně jako "Mal", což znamená latinský "zlo". Což znamená, že "Regina Mills" znamená "zlá královna".
* Regina pojmenovala Henryho poté, co její otec v pohádkovém světě, byl zqbit její zásluhou.
* Stejně jako její pohádkový protějšek, vlastní Regina strom s červenými jablky.
* Regina žije v čísle popisném 108.
* Téměř v každém pokoji má v domě zrcadlo, na odkaz na zlou Královnu a kouzelné zrcadlo.

* Regina je vlastně Henryho prababička díky manželství s otcem Sněhurky je její nevlastní matka a Sněhurka je Henryho babička.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama