Emma Swan

18. prosince 2013 v 8:46 | Tahmed |  Emma
Emma Swan
Hraje: Jennifer Morrison
pohlaví: žena
Příbuzní:
Dědeček: Král Leopold
Babičky: Královna Eva, Ruth
Nevlastní babička: Regina Mills
Otec: Princ Krasoň/David
Matka: Sněhurka/ Mary Margaret
životní láska: Neal Cassidy
syn: Henry Mills
flirt: Hook, August W. Booth


coby Emma:
Emma Swan je hlavní postavou Once Upon A Time. Ona je zobrazen Jennifer Morrison. Je hledačka dlužníků na kauci a biologická matka Henryho, kterého dala k adopci před deseti lety. Je také dcerou Sněhurky a prince Jamese.
Emma se narodila do jedné z královských rodin pohádkového světa, kde jejími rodiči byli Sněhurka a princ James (Krasoň). V den jejího narození, ale zlá královna uvrhla na pohádkový les strašlivé prokletí, což způsobí, že se čas zastaví a každý zapomene, kým skutečně byl. Sněhurka a Krasoň chtěli Emmu zachránit díky proroctví a proto dali Emmu do kouzelném stromu, který ji přenesl na jiné místo, a tak bude před královnou v bezpečí. Rampelník prorokoval, že na její 28. narozeniny, by se Emma Swan měla vrátit a uukončit královnino prokletí.
Poté, co byl nalezen na kraji silnice, byla Emma umístěna do dětského domova na dlouhých 16 let. Měnila své pěstouny a chodila z jedné rodiny do druhé. Brzy se ocitla ve vězení, kde zjistila, že je těhotná a následně porodila Henryho.
Emma slavila své narozeniny pracovně a to tím že opět chytala zločince jež utíká před svými povinnostmi a když sfoukla svíčku na dortu ve svém bytě, po dopadení zločince, objevil se za jejími dveřmi její syn Henry, kterého nikdy neměla potkat. Ten jí pověděl o tom, že s ním musí odejít do jeho města a tak se Emma ocitla ve Storybrooku.
Ze začátku válčí s Henryho adoptivní matkou starostkou města Reginou Millsovou, ale časem se ty jejich roztržky lehce utlumí. Henry se jí snaží přesvědčit, že pohádky, z jeho knížky jsou skutečností a všichni obyvatelé města jsou zakletými postavami z knihy.
Emma mu samozřejmě nevěří, ale nechce mu brát jeho iluze kvůli tomu, aby s ním neztratila kontakt a vztah, který mezi nimi vznikl a také aby neztratil naději.
Zakoukal se od ní i místní šerif Graham, který začal tušit, že má Henry pravdu a vzepřel se královně/Regině, za což zaplatil životem.
Emma se po jeho smrti vrhá do voleb o novém šerifovi proti Sydneymu Glassovi, kterého chce na místě šerifa Regina, ale díky panu Goldovi se stala šerifem právě Emma.
Nyní je však ve městě neznámý cizinec, o kterém neví nikdo co je zač a odkud přišel.

Emma navíc bydlí u Mary Margareth, což je dle Henryho Sněhurka tedy Emmina matka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lotte Lotte | Web | 21. prosince 2013 v 21:02 | Reagovat

Noné, má oblíbená herečka! :)
Představa, jak to spolu táhli princ Krasoň a Sněhurka je nicméně vskutku zajímavá...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama