3. série

7. prosince 2013 v 10:18 | Tahmed

Jakmile Emma, Mary Margaret, David, Regina, pan Gold a Hook vstoupili do Země Nezemě, aby zachránili uneseného Henryho, jsou pozdraveni hejnem ne moc kamarádských mořských pan, které jim vyhrožují, že ukončí jejich hledaní ještě před jeho samotným začátkem. Mezitím se Henry vydává na útěk od Ztracených chlapců s jedním uprchlíkem z Panova tábora a Neal, už vyléčený ze svých zranění, cestuje přes Začarovaný les s Mulan v pokusu dozvědět se osudy Emmy a Henryho.
Peter Pan ukazuje Emmě mapu s Henryho polohou, ale je zde háček: Emma musí přijmout svou pravou identitu. Mezitím pan Gold dostává několik překvapivých rad a v pohádkové říši má Zlá královna pro Sněhurku lákavou nabídku.
V jejich pokračující výpravě nalézt skrýš Petera Pana a zachránit Henryho, Hook navrhne vystopovat Zvonilku v naději, že je zavede rovnou do tábora. Pan odhalí Henrymu, proč byl vlastně přiveden do Země Nezemě a v Začarovaném lese má Neal plán, jak se přenést k Emmě, ale to by zahrnulo jedno z nejcennějších vlastnictví Robina Hooda.
A mezi tím v minulosti pohádkové země nabízí Zvonilka pomoc Regině k vylepšení jejího života.
Pan Gold udělá rozhodnutí v konfrontaci Pana, ale půjde nakonec zachránit Henryho anebo se poddá proroctví, že je onen chlapec jeho zhouba? Neal se ocitá zpátky v Zemi Nezemi v zajetí jednoho z nejvíce loajálních Panových Ztracených chlapců a David bojuje za svůj život, když se jed v jeho těle šíří dál.
Mezitím v minulosti pohádkové země se Rampelník vydává hledat Baelfirea, který následoval záhadnou osobu ubližující dětem.
Zatímco se jed v Davidově těle rozšiřuje dál a on se tak pomalu blíží k smrti, vezme ho Hook na poslední výpravu najít sextant, který by jim mohl pomoci rozluštit mapu a zavést je pryč ze Země Nezemě.
Mezitím v minulosti pohádkové země Killian Jones a jeho bratr kapitán Liam vypluli pod rozkazem krále nalézt v nezmapované zemi mocnou rostlinu, která dokáže vyléčit všechna zranění.
V minulosti pohádkové země, když Ariel zachránila Sněhurku před utopením se v hlubinách oceánu, oplácí posléze Sněhurka laskavost své nové kamarádce a pomáhá jí seznámit se s princem Ericem, do kterého se zamilovala až po uši. Mezitím se Emma, Mary Margaret, David a Hook pokouší zachránit Neala, který je uvězněn v jednom z Panových táborů a Regina a pan Gold s nechutí spolupracují na nalezení způsobu, jak sesadit Pana jednou provždy.
Pan Gold a Regina posílají Ariel zpátky do Storybrooke s předmětem, který pomůže Belle najít skrytý artefakt k sesazení Pana. Ale k jejich neštěstí se dva muži vkradli do města s úmyslem je zastavit, ať to stojí, co to stojí.
Mezitím se Emma, Neal a Hook pokouší nalézt Černou díru, kde přebývají Panovy Stíny, aby je mohli chytit a Mary Margaret je naštvaná na Davida, že před ní držel své tajemství.
Pan zavede Henryho do tajné jeskyně, kde přesvědčil chlapce, že jedině on sám dokáže zachránit magii a Zemi Nezemi. Ale rozhodující zkouška mezi dobrem a zlem přichází k Emmě, Mary Margaret, Davidovi, Regině, panu Goldovi a Hookovi, kteří se vydali na cestu za Panem ve snaze zachránit Henryho.
Mezitím v minulosti pohádkové země dostane mladý Rampelník kouzelný předmět, který mu pomůže vytvořit nový začátek s jeho otcem.
Zatímco Henryho život visí na vlásku, závod Pana získat plné kouzelné schopnosti pomocí srdce toho, který věří nejvíce se blíží ke konci.
Mezitím v minulosti Storybrooku se Regina rozhodne vyplnit svůj život tím, že s pomocí pana Golda adoptuje dítě.
Obyvatelé Storybrooku se radují z návratu Henryho a skupiny ze Země Nezemě. V jejich nevědomosti rozjíždí dobře skrytý Pan tajný plán, který zatřese životy všech obyvatel města.
V minulosti pohádkové země tráví Sněhurka s Krasoněm líbanky hledaním mýtického stvoření, které dokáže zastavit Reginu před uvrhnutím její slibované kletby.
Obyvatelé městečka Storybrooke se pokouší zastavit petera Pana před vytvořením nové kletby, která by v celém městě usmrtila všechny živé duše.
Poté, co Rampelník obětoval svůj život, aby zastavil Pana před vytvořením další kletby, Regina předělala svou původní kletbu, která vymazala městečko Storybrooke z map a přemístila všechny jeho obyvatele zpátky do pohádkové země kromě Emmy a Henryho, kteří zůstali v našem světě s pozměněnými vzpomínkami.

Ale v Začarovaném lese není všechno v pořádku, když Hook zkontaktuje Emmu, aby ji pomohl vrátit její vzpomínky a ona se tak vydala zachránit svou pohádkovou rodinu a přátele ze zoufalé situace.
Emma přijíždí s Henrym do Storybrooke, kde se shledá se svými přáteli a rodinou a zjistí, že ani jeden z nich si nepamatuje, jak byli transportováni zpátky do své rodné pohádkové země a jak tam vůbec jeden rok strávili. Emma si je jistá, že za tuto novou kletbou je zodpovědný někdo z městečka, tak se spojí s Reginou a společně se pokouší odkrýt pravdu.

Mezitím v minulém roce v pohádkové zemi se Regina s pomocí od Robina Hooda pokouší proniknout do svého hradu, nad kterým převzala správu čarodějnice ze západu.
3x14 věž (The Tower)
Zatímco Emma, David, Regina a Hook pokračují v hledání zlé čarodějnice, ona mezitím pro Davida chystá temné překvapení. Zelena plánuje další krok proti lidem ve Storybrooku, zatímco její vězeň je pod jejím dohledem zcela bezmocný.
Mezitím, o rok dříve, v Začarovaném Lese, princ Krasoň narazí na Lociku, která je uvězněna ve věži a musí ji pomoci konfrontovat její strach, aby se mohla osvobodit.
3x15Klidné myšlenky (Quiet Minds)

3x16 (It's not easy being green)
3x17 (the Jolly Roger)
3x18 (Bleeding Through)
3x19 (A Courious Thing)
3x20 Kansas (Kansas)
3x21 Sněhové závěje (Snow Drifts)
3x22 There's No Place Like Home ..............................................................................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama