TCA: Once Upon a Time in Wonderland Talks to the Critics

1. listopadu 2013 v 19:00 | Tahmed |  OUAW

Sophie Lowe (Alenka), Michael Socha (srdcový spodek), Peter Gadiot (Cyrus / džin), Emma Rigby (Červená královna), Naveen Andrews (Jafar), a výkonní producenti Eddie Kitsis, Adam Horowitz a Zack Estrin


4. 8. se členové obsazení Sophie Lowe (Alenka), Michael Socha (srdcový spodek), Peter Gadiot (Cyrus / džin), Emma Rigby (Červená královna), Naveen Andrews (Jafar) a výkonní producenti Eddie Kitsis, Adam Horowitz a Zack Estrin zůčastnili setkání v němž odpovídali na některé otázky pro Asociaci televizních kritiků (TCA) v Beverly Hills. Hodně bylo otázek na děj, ale většina otázek byla zaměřena na postavy a jak se Once Upon a Time in Wonderland připojí k celému Once Upon a Time vesmíru.


Výkonný producent Adam Horowitz
Tento projekt má být uzavřený příběh, který bude probíhat souběžně s existujícím Once Upon a Time vesmírem, řekl Adam Horowitz. Série je naplánovaná tak, že začíná ve chvíli, kdy je zlomena kletba a budou zde jisté přechody mezi seriály (včetně Cory / srdcová královna v retrospektivě).
Ústředním bodem příběhu je Alenka (hraje Sophie Lowe) a její cesta k záchraně lásky, džina jménem Cyrus (hraje Peter Gadiot). "Nikdy jsme nechtěli Alenku coby dívku v nesnázích, co se chystá projít dolů králičí norou a najít si muže s mečem v ruce.". - Adam Horowitz


Sophie Lowe hraje Alenku
"Je to těžké, psychicky i fyzicky, a ona se bude muset o sebestarat " řekla Sophie Lowe, a posiluje myšlenku, že Alenka není naivní širokooká dívka potřebující záchranu.
Spolu s Alenkou, ožijí i jiné milované postavy Lewise Carrolla a to včetně kočky Šklíby, Houseňáka (hlas Roger Daltrey "The Who"), a pravidelné vystoupování ze strany Bílého králíka (vyjádřený Johnem Lithgowem ).

Nové Informace / Co byste měli vědět:
  • Tvůrci seriálu říkají, že mají "otevřené dveře" pro Sebastiana Stana - herec, který hostoval a hrál šíleného kloboučníka v Once Upon a Time, ale chápou, jak plný jeho pracovní plán. Bez ohledu na to, říkají, že by nikdy neudělali postavu bez něj
  • Příběh neprobíhá v historické viktoriánské Anglii, ale spíše ve fiktivní Viktoriánské Anglii, stejně jako je i fiktivní Wonderland.
  • OUAW bude věrný původnímu materiálu Lewise Carrolla, ale nenechme se mýlit, tvůrci mají svůj vlastní příběh.
  • Bílý králík bude stejně jako všechny ostatní postavy s bohatým příběhem na pozadí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama