Srdcový spodek

4. listopadu 2013 v 8:00 | Tahmed |  Srdcový spodek
Pohlaví: Muž
Spojenci:
Alenka (přítelkyně)
Anastázie (láska dříve)
Nepřátelé:
Jafar
Červená královna
Houseňák

Životopis:

Srdcový spodek, také známý jako Will Scarlet, je postava z TV stanice ABC ze seriálu Once upon a time in Wonderland . Objevuje se v první epizodě první sezóny a je zobrazena v hlavní roli hercem Michaelem Sochou.
Srdcový spodek je založený na postavě se stejným názvem z " Alenky v říši divů ".

Popisují ho jako: "Spodek je popisován jako cynický dobrodruh, muž činu, samotář a Samač srdcí - Jeho chvástání nemůže dostatečně zamaskovat fakt, že je neochvějně loajální a posedlý navíc se řídí silným morálním kodexem ".

Po zlomení temné kletby v Storybrooke, si Spodek srdcí žije poklidný život bez své minulosti v říši divů . Při bouřce se zastaví v Babičině bistru když ho Ashley Boydová a Leroy opouštějí. Jak jde do bistra, vrazí do Ashley a tajně jí sebere klíč. Leroy za ním křičí, že zavřeno, ale spodek ho ignoruje. Pomocí klíče se vloupá a nalije si šálek kávy, když v tu chvíli podlaha exploduje. Z otvoru vyleze bílý králík. Spodek chce vědět, co tu dělá ve Storybrooku, a Králík mu odpoví, že jdou pozdě. Spodek odsekne, že je mu to jedno, jestli jde s králíkem pozdě na některý z jeho setkání, ale králík mu vysvětlí, že jdou pozdě na setkání s Alenkou .

Bílý králík, poví Spodkovi že je Alenčina láska Cyrus naživu v říši divů. Proto se Spodek vloupá do Zařízení pro duševně choré, kde Alenka v současné době sídlí. Přelstí několik hlídačů, ale když se objeví před Alenkou, odmítá s ním jít, a věří, že je halucinace. Ona chce zapomenout na říši divů, a umožňuje dozorcům odvést Spodka pryč, dokud na ni nezakřičí, že je Cyrus naživu. Alenka změní názor a pomáhá odklidit strážné. Oba opustí nemocnici spolu s Bílým králíkem a pustí se ulicemi do honičky s dozorci.

Ve slepé uličce, Alenka naléhá na bílého králíka, aby je dostal ven z problémů. Po otevření portálu, bílý králík skočí a Alenka se ho chystá následovat, ale zastaví se při pohledu na spodka, který s nimi nejde. Spodek jí říká že neoddešel z říše divů za zrovna přátelských okolností.

Po přistání v žužu mokřině, Alenka a Spodek stojí na povrchu močálu, zatímco konverzují s Bílým králíkem. Alenka chce vědět, kde Bílý králík viděl Cyruse. Králík tvrdí, že o Cyrusovi ví jen z doslechu, ale Spodek tvrdí, že tak mu to neřekl. Na čež králík tvrdí, že mu to pověděl Plch, během čajového dýchánku, ten prý viděl, že je Cyrus je naživu. Naštvaný Spodek říká že není moudré spoléhat se na narkoleptického, plcha, ale Králík pokračuje v tom, že Cyrus prý žije v opuštěném domě šíleného kloboučníka. Najednou se Spodek zarazí a říká si proč je králík tak velký, a pak přijdou na to, že se propadají. Alenka je vška z toho dostane pomocí dračí vážky, jež upeče povrch žužu mokřiny a tak jim vznikne ostrůvek, po kterém se z mokřiny dostanou. Spodek se chtěl vrátit do Storybrooku, ale Alenka mu v tom brání. Za to že s ní zůstane a pomůže jí najít cyruse mu slíbí, že mu věnuje svá tři přání.


Alenka si na další cvestě všimne plakátu, na němž je jeho vyobrazení a zjišťuje, že ho chce najít Houseňák. Když se ho ptá, co se stalo, tak mlží. Ovšem protože je Cyrusova láhev pryč, musí za Houseňákem jít, aby získali od něj předmět, který jim pomůže ji znovu nalézt. Nebo nalézt toho, kdo ji vzal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama