Jafar

5. listopadu 2013 v 8:00 | Tahmed |  Jafar
Pohlaví: Muž
Spojenci:
Červená královna
Nepřátelé:
Cyrus
Alenka
Srdcový spodek
starý vězeň

Životopis:
Jafar je postava z TV stanice ABC ze seriálu Once upon a time in Wonderland . Objevuje se v první epizodě první sezóny a je zobrazena v hlavní roli hercem Naveenem Andrewsem .
Jafar je založen postavě hlavního záporáka v Disney přizpůsobeném příběhu Aladdin .

Během svého pobytu v Agrabahu, Jafar aktivně vyhledává džina, kterého potřebuje. Do cesty mu přijde Malý obchodník s šátky, Farzeen Shahmed, který si žije až příliš dobře na majitel obchodu se šátky. Jafar trvá na tom, že mužovo nahromaděné bohatství je magického původu. Obchodník to popírá, a říká, že všechno jeho štěstí pochází z pozůstalosti a dobrého obchodu. Když začne konvice vařit vodu, obchodník se omluví a odejde do zadní místnosti na několik okamžiků. Později Jafar zjistí, že muž odešel do zadní místnosti aby splnil poslední přání a přeje si, aby džin Cyrus odešel pryč do daleké země, kde ho nikdo nenajde. Jafar místo láhve chytí vzduch. Rozčíleně se ptá obchodníka, kam ho poslal. Roztřesený obchodník přiznává, že neví, takže Jafar ho udusí k smrti.

Uplyne nějaký čas, a Jafar sleduje Cyrus až do říše divů. Spojí se s Červenou královnou, jež shodí Cyruse z útesu do vroucího moře, a vypadá to tak, že zemřel, ale po pádu přes hustý kouř, ho Jafar chytil svým kouzelným kobercem. Poté je Cyrus uvězněn v kleci ze stříbra, aby mu to zabránilo v útěku.

Po Alenčině návratu do říše divů kde chce najít Cyruse, se Jafar setkává s Červenou královnou kterou hodlá zabít. Blízko smrti, Červená královna poví Jafarovi, že jen ona ví, kde nyní je, a že bez ní by láhev a přání nezískal.


Jafar se rozhodne, že je lepší ji nyní nezabít. Na oplátku mu odsekne, že je v jejím světě a nikoliv v Agrabahu, a nařídí mu, aby odešel, zatímco ona se postará o Alenku. Napjatý, Jafar udělá, co se mu řekne. Později, ve velké hale plné klecí, Jafar vejde do místnosti zkontrolovat svého vězněného Cyruse, který se nyní probudil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama