cyrus vs spodek?

26. listopadu 2013 v 0:06 | Tahmed |  bonus
Zdravím vážení, pomocí překladače jsem přeložila jeden článeček :-) snad to nebude zlé :-) jen se dejte do čtení :-)
Alenka je krásná, mazaná a odvážná hrdinka v Once Upon a Time in Wonderland a je zoufale zamilovaná do Cyruse. Cyrus je neuvěřitelně pohledný muž, který je džinem. Nicméně, Cyrus je zavřený v kleci v žaláři Jafara, takže je Alenka sama - téměř. Bude Scarlett nebo také jinak známý Spodek jejím vybraným společníkem na její cestě najít Cyruse. Zdá se, že něco mezi nimi bylo v jejich historii (i když, platonické), takže je zde otázka, žda není zamilovaná do nesprávného muže v říši divů .


Alenka a Cyrus, jejich vztah je právě teď docela komplikovaný
Oba mají svůj vlastní soubor problémů, samozřejmě. Cyrus je džin, a Alenka je technicky jeho pán. Je jí hlavně Cyruse líto. Mít džina coby snoubence musí být obtížné a bude to neuvěřitelně lákavé použít přání, pokud se dostane do boje. Cyrus také zmizel a Alenka věřila, že zemřel. Takže o ni bylo postaráno v Londýně, kde jí její otec strčil do ústavu pro duševně choré. Víme, že to není přesně Cyrusova chyba, protože Červená královna byla tou, která ho strčila přes útes, což vedlo Alenku k otmu, že věřila, že je mrtvý. Publikum nyní ví , že útes na němž Cyrus a Alenka stáli, byla past, a že zlověstný Jafar stojí za tím vším. Takže, Cyrus je v pasti a bezmocný a Alenka má před sebou dlouhou cestu, než se může znovu s ním setkat. Možná, že v průběhu této dlouhé, namáhavé cesty se budou rozvíjet některé překvapivé city k někomu, kdo s ní putuje.

Will je určitě kus - Musí být díky jeho úžasnému akcentu
Will Scarlet je konec konců zlý hoch. Má masivní historii, býval zloděj, a také byl v minulosti těžce zapletený s Červenou královnou. Nicméně, může být jeho spojka Alenka tou, která ho může změnit a dát mu šanci, aby svou minulost hodil za hlavu a stal se lepším člověkem. Will je hezký, robustní a má mnohem více smyslu pro humor než Cyrus. On je také ochoten udělat cokoliv pro opravdovou lásku, jak jsme viděli v té vzpomínce s Anastázií. I když ho to dostalo do velkých problémů v minulosti, může tento druh oddanosti být vnímán jako pozitivní kvalita. Také jsem zapomněla zmínit, že je to stoprocentní člověk, což je pro něj plus.

Nemůžeme stát v cestě pravé lásky. Mají pohádky mají svů cíl?
Nemohu Cyruse úplně odepsat. Je překvapivě dobře vypadající, a to velmi dobře. Když s Alenkou byli spolu, on ji naučil, jak bojovat s mečem a porazit Pentlochňapa. Oba vypadají velmi šťastní, a to je zejména srdcervoucí vidět, jak se jejich vztah rozpadl. Ale pokud porazí Jafara a Červenou královnu, mají šanci dostat se zpátky dohromady. Také chci věřit v opravdovou lásku, a když Alenka nekončí se Cyrusem, pak bych mohla zpochybnit morální kompas seriálu.

Ale mohli bychom vždy použít nějaké další drama
Milostný trojúhelník, jak se zdá, může okořenit show. Takže by jim nějaký konflikt mezi Alenkou, Willem a Cyrusem mohl pomoci udělat zajímavou sezónu. I když se Alenčin a Cyrusův vztah zdá pevný, jako vždy, s ohledem na to, že byl Cyrus unesen a jeho schopnost poskytovat přání, je nepopiratelná, s Alenkou bude mít vždy úžasnou chemii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama