Červená královna

6. listopadu 2013 v 8:00 | Tahmed |  Červená královna
Hraje: Emma Rigby
Pohlaví: Žena
Spojenci:
Jafar
bílý králík
Will Scarlet (láska dříve)
Nepřátelé:
Alenka
Srdcový spodek
Cyrus

Životopis:

Červená královna, také neoficiálně známá jako Anastázie, je postava z TV stanice ABC ze seriálu Once upon a time in Wonderland . Objevuje se v první epizodě první sezóny a je zobrazena v hlavní roli herečkou Emmou Rigby .
Červená královna je založený na postavě se stejným názvem z novely od Lewise Carrolla " Alenka příběh za zrcadlem ".

Ve většině adaptací románů Lewise Carrola, je obvykle sloučena nebo zaměňována s královnou srdcí . V tomto seriálu se jedná o dvě různé postavy, Cora je Srdcová královna a Anastasia je její nástupce, Červená královna.

Retrospektiva


Její příběh začíná v odbě, kdy byla ještě pouhou dívkou anastázií a coby láska Willa Scarleta, kdy se oba dva zamilovaní vrhnou do víru říše divů.

Neslavná Červená královna přijde k útesu u vroucího moře, a to v době kdy si Alenka a Cyrus vyznávají svou lásku. Její stráže začnou na ně útočit v pokusu je zajmout. Během bitvy Červená královna rozhořčeně sleduje, jak dvojice poráží jejích tucet vojáků. Nicméně když ti dva vyhráli a vítězství měli na odsah, vložila se do toho i ona sama. Jen pohla rukou a pomocí magie svrhla Cyruse z útesu a do vroucího moře. Naštěstí, neznámo pro Alence, ho Jafar chytil pomocí svého koberce.

Současnost

Z rozkazu královny byl býlí králík přinucen přivést zpátky Alenku do říše divů. Zde měla Alenka vypotřebovat všechna svá přání a tím měl Jafar dosáhnout svého. Bílý králík figuruje jako špeh - hlídá Alenku a podává informace Červené královně.

Když se u královny objevil Jafar rozhodnut jí zabít, pověděla mu že jen ona jediná na světě ví, kde se Alenka v říši divů nachází a že jí právě díky tomu potřebuje. Jakmile jí přestal škrtit pověděla mu, aby jí nechal Alenku a opustil její palác. Dále mu pověděla, že toto je její říše a ne jeho.


Od Bílého králíka, se Červená královna dozví kde je Cyrusoa láhev a tedy konečně získala proti Jafarovi trumf, který potřebovala, aby jí už nevyhrožoval smrtí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama