Once Upon A Time In Wonderland

27. října 2013 v 19:00 | Tahmed |  OUAW

Ve viktoriánské Anglii, žije mladá a krásná Alice (Sophie Lowe), která vypráví příběh o podivném novém světě, který existuje na druhé straně králičí nory. Neviditelná kočka, housenka co kouří vodní dýmku, hrací karty, které mluví, to všechno jsou jen některé z fantastických věcí, které viděla během tohoto nemožného dobrodružství. Určitě toto problémové děvče musí být duševně choré a její lékaři mají za cíl najít jí léčbu, která jí umožní zapomenout na všechno. Alice se zdá připravena, dát to všechno za sebe, a to zejména bolestivou vzpomínku na džina, do kterého se zamilovala, a kterého ztratila navěky, pohledného a tajemného Cyruse (Peter Gadiot). Ale v hloubi duše Alice ví, že je tento svět skutečný a právě v pravý čas, se objeví cynický srdcový spodek (Michael Socha) a nezkrotný Bílý králík (John Lithgow), aby ji zachránili od odsouzení k zapomnění. Společně se trio vydá pádem do králičí nory do této říše divů, kde není nic nemožné.
hvězdy: Sophie Lowe (Alice - Alenka), Michael Socha (srdcový spodek), Peter Gadiot (Cyrus), Emma Rigby (červená královna) a John Lithgow (hlas Bílého králíka).

Once Upon A Time In Wonderland napsal Edward Kitsis a Adam Horowitz ( Once Upon A Time ), kterí slouží jako výkonníproducenti.Steve Perlman a Zack Estrin rovněž slouží jako výkonní producenti a pilot byl režírovaný Ralphem Hemecker. Once Upon A Time In Wonderland je produkován ABC Studios.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rogue Rogue | Web | 27. října 2013 v 23:40 | Reagovat

Skvělé, vítej zpátky v blogovém světě, ráda tě tady vidím!
Once Upon a Time jsem nesledovala, sice matně vím oč jde, ale nedívala jsem se, tak snad tu příliš nebudu mimo mísu a najdu něco co bych mohla okomentovat :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama